E-Dönüşüm Merkezi

Faturalarınızı elektronik ortamda kolayca gönderin ve alın. E-fatura ile kağıt faturaların karmaşasından kurtulun, zamanınızı ve işletmenizin maliyetlerini azaltın, işlerinizi hızlandırın!

Sektördeki bütün bildiğiniz yazılımları unutun... Hatasız profesyonel çözümlerimizle ve 20 Yıllık tecrübeyle sizlerin hizmetindeyiz.

Hızlanın ve maliyetleri düşürün

E-Fatura, mükelleflerin fatura işlemlerini hızlandırırken işlem maliyetlerini düşüren bir kabiliyete sahiptir. Ayrıca, kâğıt faturaların yerini alarak çevre dostu bir yaklaşım sağlar ve faturaların kaybolması yahut hasar görmesi gibi sorunları ortadan kaldırır.

Kağıdın yükünü hafifletin, e-fatura ile işlerinizi kolaylaştırın!

E-Fatura işlemleri, standart UBL-TR formatında yapılıyor ve faturalar dijital ortamda saklanıyor. Fatura düzenleme, gönderme, kabul etme, reddetme, düzeltme ve iptal etme işlemleri için de kullanılıyor. Ayrıca, E-Fatura sistemine dahil olan mükellefler, E-Arşiv Fatura ve E-İrsaliye sistemlerinden de yararlanabilmektedir.

E-İmza Nedir, Nasıl Alınır, Hangi Belgeler Gerekir?

Elektronik imza resmi süreçlerde ıslak imzanın yerine geçerli olan dijital bir uygulamadır. 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunda yer alan tanımı ile başka bir elektronik veriye eklenebilen ya da elektronik veriyle mantıksal bir bağlantısı olan ve kimlik doğrulaması amacı ile kullanılan elektronik veriye verilmiş olan addır. E-imza farklı karakter, sembol ve harflerden oluşabilir. Elektronik imza bilgilerin üçüncü kişilerin erişimine kapalı olan ortamlarda, bütünlüğünün bozulmadan kimlik doğrulaması yapılarak iletildiğini garanti eder.