Zirai Sektörünün Lideri ile Güvenle Çalışın

Nelerden yararlanacaksınız?

Sektördeki bütün bildiğiniz yazılımları unutun... Hatasız profesyonel çözümlerimizle ve 20 Yıllık tecrübeyle sizlerin hizmetindeyiz.

Profesyonel Zirai Sektöre Özel Hazırlanan Ticari Programlar
Profesyonel Saha Satış Ve Çiftçi Cari Takip Mobil Uygulamaları
Profesyonel Cep Patron Uygulamaları
Tarım Bakanlığı ile Sorunsuz Entegre

İzlenebilir karekod

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sitemi karekodlarla izlenebilirliği sağlanmış bitki koruma ürünlerinin üretim veya ithalattan başlayarak geçtiği her noktadan alınacak bildirimlerle takibini sağlamak üzere kurulmuş bilgisayarlar, veritabanı, bu veritabanını işletmeye yarayan bilgisayar yazılımları ve iletişim altyapılarını içeren bir sistemdir.

Tüm ürünleri tek yerden takip edin

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi, Türkiye’de bitki koruma ürünlerinin ambalajlanmış her bir adetinin izlenmesi için kurulan bir altyapıyı tanımlamaktadır. Karekod kullanımı ile bitki koruma ürünlerinin ambalajlanarak tekil hale getirilmiş her bir adetinin geçtiği her noktadan yapılan bildirimler ile elde edilen hareket bilgisi kullanılarak bitki koruma ürünlerinin izlenebilirliği sağlanmıştır.

Kontrolü sizde olsun

Bitki koruma ürünleri takip sitemi bitkisel üretim yapan kişilerin bitki koruma ürünlerine güvenle erişiminin sağlanması için her bitki koruma ürününün konumunu takip etmek üzerine tasarlanmıştır. Bu nedenle piyasadaki tüm bitki koruma ürünleri üretimden tüketime tüm aşamalarda yapılacak bildirimlerle izlenir. Bu şekilde sahte, kaçak ve her türlü yasadışı bitki koruma ürününün satışı engellenmiş ve kullanımı kontrol atına alınmış olur. Stok durumları izlenebildiğinden bitki koruma ürünleri gerektiğinde piyasadan kolaylıkla toplatılabilir.

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi,

Bitki koruma ürünlerinin sahteciliğe karşı korunması ve güvenlik amacıyla takip edilmesini sağlar. Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi, üretici, ithalatçı depo, toptancı ve bayilerden alınan bildirimler ile bir bitki koruma ürününün ilgili mevzuata uygun bir şekilde satılmasını ve kontrolünü yapacaktır. Bilnex Zirai İlaç Takip Programı ile ön muhasebe işlemleriniz ile bildirim süreçlerinin tamamı tek program üzerinden yapılmakta ve bu şekilde hatasız ve hızlı bir takip işlemi gerçekleşmektedir.

Karahan&Bilnex Zirai İlaç Programı Gelişmiş Özellikleri